ico20

URZĄDZENIA NAJWYŻSZEJ KLASY

W naszej ofercie znajdują się zaawansowane urządzenia działające w najnowszej technologii zimnej dyfuzji.
Dyfuzory udowodniły swoją niezawodność działając w ponad 1 mln lokalizacji na całym świecie.

Nasze rozwiązania proponujemy w modelu prostej sprzedaży lub wynajmu wraz z kompleksową obsługą – Rent@Scent.

AirQ160

 • Skuteczna aromatyzacja niewielkich przestrzeni do ok. 80 m2
 • Łatwe w wymianie cartridge zapachowe
 • Rozbudowany programator czasowy, precyzyjny dobór poziomu aromatyzacji
 • Atrakcyjny, minimalistyczny design

AirQ270

 • Skuteczna aromatyzacja przestrzeni do ok. 150 m2
 • Najbardziej zaawansowana technologia zimnej dyfuzji
 • Montaż naścienny lub urządzenie wolnostojące
 • Bardzo atrakcyjny design
 • Rozbudowany programator czasowy, precyzyjny dobór poziomu aromatyzacji

AirQ570

 • Skuteczna aromatyzacja przestrzeni do ok. 300 m2
 • Najbardziej zaawansowana technologia zimnej dyfuzji
 • Montaż naścienny, podsufitowy, track light
 • Rozbudowany programator czasowy, precyzyjny dobór poziomu aromatyzacji

AirQ AirQ1270

 • Skuteczna aromatyzacja przestrzeni do ok. 2000 m2
 • Rozbudowany programator czasowy, precyzyjny dobór poziomu aromatyzacji
 • Łatwe podłączenie do systemu wentylacyjnego
 • Bardzo efektywne kosztowo rozwiązanie

ico21

ZALETY TECHNOLOGII

Kompozycje zapachowe AromaCorp są w pełni bezpieczne dla człowieka i środowiska. Wynika to z niskiego stężenia substancji chemicznych w powietrzu przy rozpylaniu za pomocą zaawansowanych technologicznie dyfuzorów.

 

Aromaty oferowane przez AromaCorp są hipoalergiczne, czyli ich rozpylanie nie powoduje reakcji alergicznych.

 

Jakość i bezpieczeństwo usług potwierdzone są międzynarodowym certyfikatem bezpieczeństwa ekologicznego „Above Green”.

Zastosowanie technologii NDT pozwala, aby zapach był równomiernie rozprowadzony w niemal każdym pomieszczeniu przy niskim stężeniu substancji chemicznych w powietrzu. Każda mikrokropelka aromatu jest ok. 50 razy mniejsza od kropli zwykłego aerozolu. Ultralekkie mikrokropelki nie osiadają na powierzchniach.

 

Technologia AromaCorp zapewnia długotrwały efekt i równomierną wyczuwalność zapachu w pomieszczeniach.

Wbudowany programator pozwala na dowolną zmianę cyklu pracy dyfuzora według skali programów od 1 do 50 i w zależności od wybranych dni tygodnia. Umożliwia to dobranie odpowiedniego poziomu intensywności zapachu dla każdego pomieszczenia.

Aromamarketing przynosi największe korzyści, gdy zapach jest delikatnie wyczuwalny dla odwiedzających. Właśnie takie natężenie pozwala stworzyć właściwą atmosferę danego miejsca, podkreślić jego wyjątkowość i atrakcyjność dla Klientów oraz wyróżnić na tle konkurencji. Z drugiej strony, gdy intensywność zapachu jest zbyt wysoka, reakcje Klientów mogą być zróżnicowane. Dla niektórych przebywanie w takim pomieszczeniu staje się przyjemne, ale inni reagują negatywnie lub łączą atmosferę miejsca wyłącznie ze zbyt intensywnym (przez co drażniącym) zapachem, odwracając swą uwagę od jakości towarów i obsługi.

 

Specjaliści AromaCorp, dzięki dostępowi do zaawansowanej technologii rozprzestrzeniania zapachu, każdorazowo dobierają odpowiednie rozwiązanie dla swoich Klientów, zarówno pod względem rodzaju kompozycji zapachowej, jak i intensywności zapachu.

Kompozycje zapachowe, z których korzysta AromaCorp, opracowywane są w Zurychu, Londynie i Nowym Jorku przez światowej sławy perfumiarzy, którzy przez wiele lat pracy stworzyli perfumy dla znanych firm, m.in. Abercrombie & Fitch, Burberry, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Harvey Nichols, Estee Lauder. W oparciu o wiedzę o wpływie zapachów na zachowania, emocje i decyzje ludzi, perfumiarze grupy Prolitec stworzyli katalog kompozycji zapachowych przeznaczonych do Aromamarketingu. Aromaty produkowane są wyłącznie na bazie wysokiej jakości surowców.

 

Każde wdrożenie traktowane jest indywidualnie. Specjaliści AromaCorp selekcjonują kompozycje zapachowe na podstawie wiedzy, doświadczeń zdobytych na rynku polskim i od partnerów zagranicznych oraz pożądanych przez Klientów efektów marketingowych i prosprzedażowych.

W składzie chemicznym kompozycji zapachowych AromaCorp występuje szczególny, opatentowany komponent, posiadający zdolność wchłaniania wszystkich nieprzyjemnych zapachów występujących w otoczeniu. Dzięki temu dyfuzory działają również jako odświeżacze powietrza.

 

Jest to znacznie skuteczniejsza metoda eliminacji niepożądanych zapachów niż przy pomocy tradycyjnych, dostępnych na rynku neutralizatorów, które jedynie mieszają się z przykrymi zapachami i odznaczają się niską skutecznością.

ico22

ZASADA DZIAŁANIA

zasadadzialania