Scent Branding

Logo zapachowe (Scent logo) to potężne i skuteczne narzędzie Aromamarketingu, które jest stosowane do tworzenia pozytywnego, emocjonalnego przywiązania do marki. To niepowtarzalny aromat, który w wieloetapowym procesie jest indywidualnie kreowany dla Państwa marki.

Scent logo powinno być wprowadzone we wszelkich miejscach interakcji z klientem – w siedzibie firmy, w sklepach detalicznych, salonach, podczas wystaw i imprez handlowych, promocji produktów, a nawet na przedmiotach materialnych (gadżety reklamowe, testery, papier firmowy i wiele innych).

Tworzenie korporacyjnego zapachu reklamowego wymaga dogłębnej analizy dotychczasowego wizerunku firmy, wizji na przyszłość oraz szeregu informacji o grupie docelowej. Scent branding jest działaniem niezwykle odpowiedzialnym, ponieważ w przyszłości logo zapachowe będzie stanowiło o wizerunku firmy. Dlatego też korzystamy z pomocy najlepszych – współpracujemy z najbardziej renomowanymi firmami z branży perfumeryjnej z Francji i USA.

Wraz z naszymi zagranicznymi firmami partnerskimi stworzyliśmy zapachy reklamowe między innymi dla Mercedes-Benz, TOUS, AberCrombie, MGM Grand, Hardrock Casino i Billabong.